Kontakt

AlternaDiiva kehaaugustamise salong asutati 2007. aastal ning on nüüdseks kogunud hulganisti fänne nii Eesti kui naaberriikide kehaaugustamise entusiastide seast.

AlternaDiiva töötajad on ohutu kehaaugustamise tunnustatud spetsialistid ning üheskoos on neil enam kui 30 aastat kogemust.

Lisaks oskuslikult teostatud kehaaukudele ning laiale keha- ja luksusehete valikule pakub salong ka konsultatsiooni ning kehaaukude kureerimise teenuseid.

Tutvu meie tiimiga

Helen Zeider

AlternaDiiva asutaja, Helen, on töötanud kehaaugustajana enam kui 20 aastat ning on Eesti kehaaugustamise skeenes omamoodi legend. Pikaaegse kogemuse tõttu spetsialiseerub Helen keerukamatele anatoomiatele, nagu sissepoole hoidvad nibud ja operatsiooni läbinud nabad. Helen on ka paberitega kogemusnõustaja, kes armastab koeri, Harry Potterit, Ed Sheerani muusikat ning lugemist.

Sandra Scarlets

Meie igivärviline Sandra alustas kehaaugustaja karjääri 2009. aastal ning nüüdseks haldab muu hulgas ka salongi sotsiaalmeediat ja kuvandit. Sandra on spetsialiseerunud kõrvaaukude kureerimisele ning on meie isiklik biohäkker, kes paigaldab nii Dangerous Things, Walletmor kui BeUno kiipe. Sandra hobideks on keraamika, õmblemine ning toiduajalugu.

Robin Müür

Alati muhe ja malbe Robin liitus meie tiimiga 2018. aastal. Robini käe alla usaldame salongi nooremad ja pelglikumad kliendid, kellele Robini rahu justkui iseenesest üle kandub. Tema oskus iga töö etappi põhjalikult selgitada aitab klientidel end kogu protsessi vältel mugavalt tunda. Vabal ajal armastab Robin videomänge mängida ja puidutööga tegeleda.

Johanna-Maria Hints

Johanna on meie tiimi uusim spetsialist, kellest sai ametlikult kehaaugustaja 2022. aasta kevadel ning kelle kohanemis- ja õppimisvõime on meid kõiki positiivselt üllatanud. Johannale meeldib harjutada kätt kõrvaaukude kureerimisel ning samuti aitab ta Sandral salongi sotsiaalmeediat hallata. Kehaaugustamise kõrval armastab Johanna veeta aega looduses ning tegeleda käsitööga.

Kristi Tui

Kristi alustas AlternaDiivas 2022. aastal administraatorina, ent tema soe iseloom ja suurepärane kunstianne tõestasid meile väga kiiresti, et ka temast peab kehaaugustaja saama. Hetkel teeb Kristi lihtsamaid kehaauke ning õpib vaikselt spetsialiseeruma kureeritud kõrvaehete lahendustele. Vabadel päevadel meeldib Kristile märgida videomänge ning arendada enda joonistamise- ja disainioskusi.

Võta ühendust

Aadress:

Avamisajad:

Panga andmed: